💼 SC AIM SOLUTION SERV SRL angajează Tehnician Teren ATM și POS

Candidatul ideal
– Cunostinte teoretice si practice in domeniul IT (electronica si calculatoare entry level).
– Indemanare si experienta pentru activitati de reparatii mecanice.
– Serios, profesionist, adaptabil la noi tehnologii, team-player, rezistent la stres, activ.
– Candidatul trebuie sa fie o persoana agreabila in relatia cu Clientii Companiei.

Permis de conducere categoria B, OBLIGATORIU – deoarece jobul este unul exclusiv de teren.

Oferta (bonusuri, beneficii) Pachet salarial atractiv.

Descrierea jobului
Activitati de service pentru echipamente destinate platilor electronice din sistemul bancar (ATM si POS):

  • Instalari
  • reparatii
  • mentenanta

Descrierea companiei
Compania AIM Solution Serv înființată în 2003, a devenit un important furnizor de sisteme de plată electronice și soluții de întreținere pentru domeniul corporate , în special pentru sectorul bancar. Firma AIM presteaza activitati de service pentru echipamente destinate platilor electronice din sistemul bancar (ATM si POS)
Compania efectueaza recrutari pentru posturile de inginer/tehnician teren si service.

Cei interesați pot suna la numărul de telefon 0745173365.

0 comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *