💼 Alătură-te echipei Thecon!

Account Executive

Creativitate, comunicare, inițiativă, adaptabilitate… Acestea sunt ingredientele tale secrete?

Atunci avem o provocare pentru tine: aplică pentru acest job și devino parte din super-echipa de marketing Thecon!

Dacă știi care e diferența dintre tactici și strategii de marketing, ce înseamnă un marketing plan și poți face distincția dintre diferitele canale de Social Media și comunicare, atunci ești persoana potrivită pentru noi.

Ce vei face din poziția de Account Executive?

E simplu:

     Îți vei folosi creativitatea pentru a crea campanii de marketing pentru conturile pe care le vei administra

     Vei analiza rezultatele fiecărei campanii

     Vei superviza implementarea strategiei de marketing a fiecărui cont în parte

     Îți vei împărtăși magia și imaginația cu content writerii și graficienii pentru a crea cel mai tare conținut pentru canalele de Social Media ale conturilor administrate

     Vei ține legătura cu reprezentanții conturilor (clienți)

     Vei implementa și analiza reclame PPC pe diferite canale de Social Media și Google Ads

     Vei fi la curent cu toate noutățile din lumea marketingului online pentru a ști când și unde trebuie să le implementezi

     Vei face cercetare pentru a veni cu cele mai bune și ingenioase idei pentru conturile pe care le vei administra

Ce îți oferim noi?

     Vei face parte dintr-o echipă super friendly, cu o vastă experiență în marketing

     Posibilități de dezvoltare în funcție de interesele tale

     Cele mai fun teambuilding-uri la care ai participat și vei participa vreodată (post-pandemie)

     Un mediu de muncă dinamic, întotdeauna deschis la idei noi și la inițiative provocatoare

     Spațiul necesar pentru a-ți pune în mișcare motoarele și pentru a crea magie

     Tot sprijinul de care vei avea nevoie pentru a te dezvolta atât din punct de vedere profesional, cât și personal

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, consideri că te vei descurca și nu numai, cu responsabilitățile listate, atunci hai la o discuție cu noi!

Content Writer

A fost odată ca niciodată, o persoană care atunci când se apuca de scris, nu mai reușea să se oprească. Iar, această persoană, avea un vocabular care… îi dădea pe toți pe spate și îi lăsa cu gurile căscate. Word-ul și spell check-ul erau cei mai buni prieteni ai ei, iar creativitatea și imaginația îi umpleau toate buzunarele.

Umblă vorba că această persoană există și astăzi și că tu ai fi aceea.

Noi, echipa de marketing Thecon, te vrem alături de noi, pentru că te numeri printre cei mai buni content writeri.

Acestea vor fi responsabilitățile tale:

     Vei crea conținut scris pentru blog-uri, social media și pentru websites

     Vei dezvolta conținutul pentru toate campaniile publicitare

     Vei colabora direct cu echipa de design pentru a te asigura că vizualul realizat se potrivește perfect cu ceea ce ai scris tu

     Vei implementa strategii de SEO pentru conținutul creat de tine

     Vei administra conturile de Social Media și vei analiza rezultatele postărilor create de tine

     Vei lucra îndeaproape cu Account Executive pentru a crea conținutul potrivit pentru conturile administrate de echipa noastră

     Un mediu de muncă deschis și dinamic, întotdeauna deschis la idei noi și la inițiative provocatoare

Cei interesați, pot trimite CV-ul la adresele de e-mail andreiboghiu@thecon.ro sau georgiana@thecon.ro

0 comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *